Başvuru (350 kelime metin 12 görsel)

Başvuru esnasında oluşan hataları lütfen bilgi@amedkentatolyesi.org adresine bildirin.

Başvuru Malzemesi

Tam olarak 12 adet görsel ve bunlara eşlik eden 350 kelimelik bir metin aracılığıyla Diyarbakır’da halihazırda belgelemiş bulunduğunuz ya da belgelemek istediğiniz mekan veya ilişkilerin ne olduğuna dair önerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz. Her bir görseli ayrı ayrı yükleyiniz. Yüklediğiniz görsellerin her birinin boyutunun 5 MB’ı geçmemesine dikkat ediniz. Hareketli (gif) veya hareketsiz görseller eskiz, resim, fotoğraf, veri görselleştirme, grafik dahil her türlü içeriğe sahip olabilir, ancak proje paftası olamazlar.
350 kelime uzunluğundaki bir metin (ör. düzyazı, şiir veya bunların karışımı dahil olmak üzere). Yükleyeceğiniz dosyanın 2 MB’ı geçmemesi, 350 kelime içermesi ve *.doc, *.docx, *.txt, *.odt türlerinden herhangi bir dosya formatında olması dışında kısıtlama yok.
Başvurunuzun sizin tarafınızdan üretilmiş malzemeden oluştuğundan, eğer başkası tarafından veya sizle birlikte başkalarıyla üretilmiş malzemeyi kullanıyorsanız her bir hak sahibinin de onayını aldığınızı, ve başvuru için kullanmanızda sakınca olmadığını teyit ettiğinizden emin olunuz.
%d blogcu bunu beğendi: